Ana Sayfa / Müziklist

Müziklist

müziklist

Müziklist, Türkiye’de Türkçe ve Yabancı dilde müzik yayını yapan radyo, tv müzik kanalları ve çeşitli müzik platformlarının güncel müzik listelerini aylık olarak yayınlayan bir müzik sitesidir. Müziklist sitesinde çeşitli kategorilerde binlerce içeriğe kolayca ulaşabilirsiniz. İster masaüstü bilgisayarlardan isterseniz mobil cihazlarınızda kolayca ve hızlı bir biçimde kaliteli bir müzik sitesine ulaşabilirsiniz.

Türkçe Müzik Listeleri
Türkçe müzik yayını yapan çeşitli radyo ve tv müzik kanallarının türkçe müzik top 20 listeleri, bu radyo ve tv müzik kanallarının frekans bilgileri ve mevcut program isimleri yer almaktadır. En önemlisi ise bu müzik listelerinde zirvede yer alan ilk üç şarkıyı tek tıkla kolayca dinleyebilme imkanı sunmasıdır.

Yabancı Müzik Listeleri
Türkçe müzik listelerinde olduğu gibi yabancı müzik yapan radyo, tv müzik kanalları ve müzik platformlarının yabancı müzik top 20 listeleri, frekans ve uydu bilgileri ve mevcut program isimleri yer almaktadır. En kaliteli yabancı müzik listelerinde en popüler şarkılardan ilk üç sıradakini dinleyebilme özelliğiyle hoş vakit geçirebilirsiniz.

Müzik Etkinlikleri
Müzik Etkinlikleri sayfası üzerinden önümüzdeki ayın müzik etkinlikleri, konserler, party ve müzik ile ilgili popüler aktiviteler hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz. Böylece yakın zamanda bir etkinliğe katılmak isteyenler, sosyal olmak isteyenler tek sayfa üzerinden bütün etkinliklere ulaşabilir.

Dizi Müzikleri
Yerli ve Yabancı popüler dizilerin tanıtımları, dizi oyuncu listesi ve karakterleri, dizi jenerik müziği ve dizide geçen popüler şarkıların playlistlerini bulabilirsiniz.

Özel Listeler
Özel müzik listeleri ile bir konuya özel olarak hazırlanmış müzik listeleriyle size özel playlistler hazırlayabilirsiniz. Bu kategoride spor yapanlar için müzik, ders çalışanlar için müzik başta olmak üzere onlarca farklı konuda sizi özel hissetirecek şarkıların bulunduğu müzik listeleri yer almaktadır.