Ana Sayfa / Müzik Listeleri / Ders çalışırken dinlenebilecek şarkılar

Ders çalışırken dinlenebilecek şarkılar


Ders çalışırken veya bir sınava hazırlanırken müzik dinlemeyi seviyorsanız tam size göre bir müzik listemiz var. Bazı insanlar motivasyon açısından bazıları da dış seslerden rahatsız olduklarından ders çalışırken müzik dinlemeyi tercih etmektedirler. Özellikle öğrenci arkadaşlarımız vize/final dönemlerinde ders çalışırken dinleyebileceği güzel şarkılar aramaktadır. Yaptığımız araştırma sonucunda ders çalışırken dinleyebileceğiniz birbirinden güzel ve güncel olan şarkı listesini oluşturduk.

BİLGİ: Uzmanlar genel olarak ders çalışırken müzik dinlemeyi tavsiye etmemektedir. Eğer derse dikkatinizi vermek açısından yine de müzik dinlemek istiyorsanız sözsüz/klasik müzik tarzı şarkıları seçebilirsiniz. Ders çalışırken dinlenecek şarkılar listemizde bu bilgi doğrultusunda liste hazırladık.

Ders çalışırken dinleyebileceğiniz şarkılar

* Müzik listeleri Youtube üzerinden yayınlanmaktadır. Müzik çalar veya telefonunuza indirmek için ya Youtube mp3 cover sitelerini kullanın ya da direk Youtube play linkine tıklamanız yeterlidir. Ayrıca mevcut kullandığınız müzik uygulamalarınızda “Motivation Music” “Workout Music” tarzı anahtar kelimelerle arama yaparak güncel listelere ulaşabilirsiniz.