Ana Sayfa / Müzik Listeleri / Seyahat ederken dinlenecek şarkılar

Seyahat ederken dinlenecek şarkılar


Uzun yolculuklarda seyehat ederken veya şehiriçinde toplu taşıma kullandığımızda müzik dinlemek insanlara keyif vermektedir. Aynı zamanda çevredeki gürültüden ve insanlardan sizi izole etmektedir. Seyahat ederken müzik dinlemek isteyenler genelde radyo açmayı tercih etmektedirler. Fakat akıllı telefonlarda tüm radyoların internet üzerinden çalışması internet kotanızı hızlıca tüketmektedir. Ayrıca metro gibi bazı yerlerde internetin çok iyi çalışmadığını da varsaydığımızda bazen bu sorun olmakta ve bizi farklı arayışlar içine sokmaktadır.

Tatile giderken, işe giderken kullandığınız otobüs, metro vb. toplu taşıma araçlarında müzik dinlemek isterseniz sizlere birbirinden güzel müzik listelerini bu sayfada hazırladık. Öncellikle top müzik listeleri sitemiz üzerinden Türkiye’de en popüler radyo ve tv müzik kanallarının müzik listelerini bulabileceğinizi unutmayın. Böylece sevdiğiniz şarkıları dinlemek için radyoyu açmak yerine direk en popüler top 10, top 20 veya top 40 listelerini çok kolayca ulaşabilirsiniz.

Bunun dışında sizlere şarkılarla tek tek uğraşmamanız için aşağıda birbirinden güzel müzik listeleri oluşturduk. Şimdiden iyi yolculuklar 😉

* Müzik listeleri Youtube üzerinden yayınlanmaktadır. Müzik çalar veya telefonunuza indirmek için ya Youtube mp3 cover sitelerini kullanın ya da direk Youtube play linkine tıklamanız yeterlidir. Ayrıca mevcut kullandığınız müzik uygulamalarınızda “Motivation Music” “Workout Music” tarzı anahtar kelimelerle arama yaparak güncel listelere ulaşabilirsiniz.